CLIVE CHRISTIAN Jump up and Kiss Me Ecstatic perfumy 50ml


Kolekcja Addictive Arts to czysty olfaktoryczny hedonizm. Zaprasza cię do tajemniczego świata dekadenckich perfum, które eksplorują nasze najbardziej niezaspokojone emocje, inspirowane słowami brytyjskich mistrzów literatury. We flakonach z kobaltowego błękitu, symbolizującego trucizny z epoki wiktoriańskiej, zamknięto perfumy o stężeniu 25% ekstraktu.

Każda kompozycja zawiera ponad 200 składników, w tym stworzony specjalnie dla Clive’a Christiana mroczny akord AddictiveFusion, powstały z połączenia esencji nawiązujących do nielegalnych halucynogennych substancji, jak mak (opium), piołun (absynt) i liście kakao (kokaina). AddictiveFusion powstał z pomocą technologii headspace, która wychwytuje cząsteczki zapachowe, tworząc unikalne akordy, niemożliwe do skopiowania i naśladowania. Kolekcja Addictive Arts to najodważniejsze perfumy domu Clive Christian.


Odurzające biało-kwiatowe perfumy o koncentracji 25% opierają się na nucie bezwstydnej tuberozy, znanej jako „zapach nocy” i symbolizującej namiętną miłość. Różane otwarcie otulają kwiaty pomarańczy, pnące się w kierunku kwiatowego serca złożonego z ylang-ylang i jaśminu. Słodki, upojny zapach wypełnia w bazie kremowe drewno sandałowca, ciepła ambra i bób tonka. Ekstatyczny przyjemność.

Koncentracja: 25%
Złożoność: 219 składników


Skład:
Nuty głowy: gorzka pomarańcza, AddictiveFusion
Nuty serca: tuberoza, jaśmin, kwiat pomarańczy
Nuty bazy: sandałowiec, ambra, zamsz


Rodzina zapachowa: kwiatowa


Data powstania: 2017


 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....

HOUBIGANT Orangers en Fleurs EDP 100ml
CLIVE CHRISTIAN VII Cosmos Flower perfumy 50ml
WIDIAN Hili Perfumy 50ml
MONTALE Aqua Gold EDP 100ml
PERRIS MONTE CARLO Mandarino di Sicilia EDP 100ml
CARNER BARCELONA Bo-Bo EDP 100ml
L'ORCHESTRE PARFUM Bouquet Encore EDP 100ml
THE HOUSE OF OUD Neverending EDP 75ml