CASAMORATI La Tosca EDP 100ml


Kolekcja Casamorati odwołuje się do historycznej marki założonej w roku 1870 w Bolonii, łącząc włoską tradycję z wyrafinowanym stylem i dążeniem do piękna. Najnowsze dzieło Casamorati, La Tosca, zainspirowane zostało piękną, klasyczną operą Giacomo Pucciniego z roku 1900.

Kompozycja La Tosca to olfaktoryczny zapis libretta tego muzycznego arcydzieła. Uwerturę zapachu skomponowano z rześkich śródziemnomorskich cytrusów, które w sercu odsłaniają pełne pasji i emocji kwiaty, z narkotyczną, uzależniającą mieszanką róży i eukaliptusa. Ostatni akt dzieła stanowi baza złożona z piżma, ambry i wanilii w hołdzie dla dramatyzmu opery, w której heroizm łączy się z miłością i pasją.

Subtelnie dopasowane i harmonijnie połączone składniki La Tosca z niewymuszoną charyzmą potwierdzają klasę perfum marki Casamorati. Marki, która podtrzymuje włoskie tradycje tworzenia perfum z najwyższej jakości naturalnych esencji, które rozwijają się z gracją i elegancją.

Flakon La Tosca wykonano z oszronionego szkła w kolorze fioletowym, natomiast na pudełku zewnętrznym wykorzystano replikę ilustracji, utrzymanej w popularnym w XIX wieku stylu art deco.

Zapraszamy do przeczytania recenzji na naszym blogu:
3 Femmes


Skład:
Nuty głowy: włoska cytryna, zielona mandarynka
Nuty serca: róża bułgarska, eukaliptus, liście fiołka
Nuty bazy: paczula, piżmo, ambra, wanilia z Madagaskaru


Rodzina zapachowa: orientalna łagodna


Nos: Chris Maurice


Data powstania: 2015


 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....

WIDIAN Black II Perfumy 50ml
ROJA PARFUMS Reckless pour Femme Essence de Parfum 100ml