BOND NO. 9 Madison Soirée EDP 100ml


Miejsce
Ulokowana pomiędzy Fifth Avenue a Park Avenue, najbardziej okazała ulica mieszkalna w Ameryce, Madison Avenue od późnych lat 50-tych do lat 90-tych jest postrzegana jako arteria handlowa dla najbardziej eleganckiej klienteli świata. Wspaniałe muzea, wielkie galerie sztuki, najwięksi projektanci i fryzjerzy posiadają swoje adresy przy tej właśnie ulicy. W ciągu dnia jest wypełniona mieszkańcami i turystami, którzy czasem przemieszczają się szybciej niż taxi, autobusy i limuzyny. Nocą Madison Avenue uspokaja się. Życie zwalnia swój bieg. Mieszkańcy wyłaniają się ze swoich rezydencji i udają się na przyjęcia, ubrani w stroje Narciso Rodrigueza. Mają na sobie mnóstwo biżuterii. Powietrze jest przepełnione elegancją.

Osobowość
Nawet jeśli ona nie mieszka w tej dzielnicy, dociera tam na zakupy lub spacer. Może nie żyć w przepychu, ale z pewnością jest bardzo kobieca, wytworna i szczera.

Zapach
Madison Soirée stanowi bukiet najbogatszych kwiatów świata: kwitnący nocą jaśmin, gardenia, wiciokrzew. Oszałamiający efekt ich połączenia przedłuża mech dębowy.


Skład:
Nuty głowy: błyszczące aldehydy
Nuty serca: jaśmin, gardenia, wiciokrzew
Nuty bazy: mech dębowy, nuty pudrowe


Rodzina zapachowa: pudrowa


Nos: Robertet


Data powstania: 2003


 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....