BOND NO. 9 Fire Island EDP 100ml


Fire Island to zapach eksperymentalny. W tym przypadku wspomnienia są spojrzeniem, dotykiem, zapachem tonącego słońca, kiedy leżymy nago lub prawie nago na plaży. Oczywiście wiemy, że promienie UV nie są zdrowe. Dlatego twórcy zapachu postanowili stworzyć by zapachu skóry rozgrzanej przez słońce i zamknąć brązujące doznania w perfumach. Aby Fire Island była autentyczna twórcy przywołali pikantny i słodki aromat brązujących olejków po opalaniu – których seksowny zapach roznosi się każdego lata wzdłuż śródziemnomorskich wybrzeży. Fire Island przypomina zapach wyczuwanej blisko pięknej skóry.

Zaledwie 90 minut pociągiem lub autostradą od Manhatanu znajduje się miejsce, gdzie nowojorczycy odprężają się, rozwiązują włosy i odkrywają swoje ciała. Fire Island może jest zbudowana z piaszczystych wydm, ale posiada zaszczytne nowojorskie sąsiedztwo (Kismet … Saltaire … Atlantique), nocne życie, możliwość zakupów i barwną historię. Innymi słowy to dom niedaleko od domu, a przy okazji uzasadniona część kolekcji Bond No. 9.
Flakon mieni się złoto-żółtym kolorem opalenizny. Zawiera głęboko niebieskie akcenty wprost z oceanu, a reszta to czysty zachód słońca.

Przed zakupem prosimy o telefoniczne potwierdzenie dostępności produktu w naszym butiku internetowym pod numerem telefonu 500 000 225. Została ostatnia sztuka w perfumerii w DM Klif!


Skład:
Nuty głowy: kardamon, nuta ozonu
Nuty serca: neroli, białe piżmo
Nuty bazy: tuberoza, paczula, skórzane piżmo


Rodzina zapachowa: kwiatowa


Nos: Michel Almairac


Data powstania: 2006


 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....

CREED Tubereuse Indiana EDP 75ml
NASOMATTO Nudiflorum perfumy 30ml