BIOEFFECT 30 Day Treatment 3x5ml


BIOEFFECT® 30 DAY TREATMENT to pierwszy i jedyny produkt zawierający aż trzy różne rodzaje aktywatorów komórkowych. Ten intensywny program odmładzający gwarantuje widoczne efekty poprawiając kontur twarzy, ujędrniając skórę, przywraca jej naturalny koloryt i blask oraz znacząco zmniejszając widoczność linii i zmarszczek. BIOEFFECT® 30 DAY TREATMENT: przyszłość naukowej pielęgnacji skóry w zasięgu ręki!

Jak działa?
Stworzenie formuły BIOEFFECT® 30 DAY TREATMENT poprzedziła seria badań naukowych nad aktywatorami komórkowymi. Dla potrzeb zaawansowanego preparatu, wybrano trzy typy aktywatorów, charakteryzujących się unikalnymi, specyficznymi właściwościami. Synergia ich działania w skórze i naskórku gwarantuje skuteczność pielęgnacji.

EGF, którego odkrycie nagrodzono Nagrodą Nobla, pełni funkcję „przewodnika” w procesie odnowy komórek skóry. Sygnalizuje im konieczność jej przyspieszenia oraz zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny. Koncentracja aktywatora EGF w BIOEFFECT® 30 DAY TREATMENT jest trzykrotnie wyższa niż jego stężenie w BIOEFFECT® EGF SERUM. KGF (Keratinocyte growth factor) stymuluje odnowę keratynocytów, komórek dominujących w naskórku, które – jak wykazały badania – mogą znacząco wpływać na wzrost grubości skóry. Z kolei IL-1a (interleukina 1a) znacząco wpływa na poprawę elastyczności skóry. Spełnia również kluczową rolę w utrzymaniu naturalnej warstwy ochronnej skóry, która chroni skórę przed niepożądanymi substancjami i wpływa na zachowanie właściwego poziomu jej nawilżenia.

Jakie daje efekty?
• Skóra jest jędrna i napięta
• Owal twarzy jest wymodelowany
• Dzięki głębokiej odnowie skóry, cera zyskuje młodzieńczy blask
• Widoczność linii i zmarszczek, zarówno ich długość, jak i głębokość, zmniejsza się średnio o 34% (badania metodą podwójnej ślepej próby z kontrolą placebo)

Skład
Unikalna, czysta formuła składająca się tylko z 11 składników, opracowana specjalnie po to, by chronić wrażliwe aktywatory komórkowe i umożliwić im optymalne warunki działania. Program przeznaczony dla osób zaczynających dostrzegać pogłębianie się zmarszczek, a także dla osób, których skóra narażona jest na działanie niekorzystnych czynników takich, jak słońce czy wysokie/niskie temperatury.

Stosowanie
W zależności od stanu skóry, od 1 do 4 razy w ciągu roku, w przerwach stosowania BIOEFFECT® EGF SERUM. Aplikować 3-4 krople rano i wieczorem, przez 30 dni na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Wklepać delikatnie, szczególnie w okolicach oczu. Rano aplikować co najmniej 10 minut przed nałożeniem makijażu, wieczorem po aplikacji preparatu nie stosować żadnej innej pielęgnacji. Produkt nie zawiera filtrów UVA/UVB.: Produkt dobrze działa z...

BIOEFFECT EGF Eye Serum 6ml
BIOEFFECT Body Intensive 75ml
BIOEFFECT Volcanic Exfoliator 60ml
BIOEFFECT EGF Serum 15ml

Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....