AMOUAGE Opus VIII EDP 100ml


Ósmy tom z linii Library Collection, Opus VIII, to sugestywna historia, łącząca iluzję z rzeczywistością. Zwracając niezwykłą uwagę na szczegóły, dyrektor kreatywny Amouage – Christopher Chong – z mistrzowską precyzją stworzył zapach, który łączy dwa światy: rzeczywisty i nierzeczywisty.

Opus VIII nie uznaje podziałów zapachów na wiek ani płeć. W swoim kwiatowo-drzewnym bukiecie łączy najwyższej jakości składniki, zbierane z całego świata. Indyjski jaśmin wielkolistny (sambac) stapia się miękko z ylang-ylang z Komorów i kwiatami pomarańczy z Maroka, tworząc w nutach głowy świetlistą, złotą aurę. Łagodnemu otwarciu przeciwstawione zostało dymne serce kompozycji z szafranem, imbirem i kadzidłem; dające intrygującą, nierealną głębię. Mroczny klimat intensyfikują nuty benzoesu, lauru, wetiweru i aromatycznych żywic w bazie.

Zapach zamknięty został w białym flakonie pokrytym złotymi drobinkami, symbolizującymi świetlistą aurę, jaką zapach otacza noszącą go osobę. Pudełko dla tego tomu zostało pokryte czarno-białym wzorem Toile de Jouy, z konturem flakonu wykonanym z techniką Trompe L’oei, która w malarstwie wykorzystywana była do dawania iluzji rzeczywistości.

Library Collection jest hołdem dla sztuki życia, kreatywności i wirtuozerii. Każdy z ośmiu tomów kolekcji jest innym, eterycznym instrumentem muzycznym, który odsłania kolejny aspekt dzieła.


Skład:
Nuty głowy: jaśmin, ylang-ylang, kwiat pomarańczy
Nuty serca: kadzidło frankońskie, szafran, imbir, wetiwer, gwajakowiec
Nuty bazy: żywice, benzoes, laur z Jamajki


Rodzina zapachowa: kwiatowo-drzewna


Nos: Pierre Negrin


Data powstania: 2014


 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....

AMOUAGE Opus III EDP 100ml
WIDIAN Liwa Perfumy 50ml
ISABEY Sir Gallahad EDP 100ml
THE HOUSE OF OUD Just Before EDP 75ml
XERJOFF V Ouverture EDP 50ml
M. MICALLEF Micallef Studio Oud EDP 100ml