Formularz zapachowy

Zachęcamy do skorzystania z porady najlepszych specjalistów od doboru perfum. Dobrze dobrane perfumy pomagają zrealizować marzenia i osiągnąć sukces w życiu zawodowym i osobistym.

Zapraszamy do wypełnienia formularza i osobistego kontaktu z nami. Zaproponujemy perfumy wyjątkowe, najlepsze i najbardziej pasujące do osobistych preferencji!

Ulubione składniki (róża, fiołek, jaśmin, ambra, nuty drzewne, oud, paczula...)

Ulubiona rodzina zapachowa (kwiatowa, pudrowa, owocowa, orientalna, przyprawowa...)

Ulubiony typ zapachu (świeży, słodki, bogaty...)

Ulubione, ostatnio używane zapachy

Ulubiony perfumiarz, marka

Dodatkowe uwagi i preferencje

Dane kontaktowe:
Imię i nazwisko:
Email: Telefon:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez „Quality Missala” z siedzibą w Warszawie w celu zrealizowania usługi doradczej. Oświadczam, że poinformowano mnie o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a także o podmiocie będącym Administratorem danych osobowych. Powyższe dane przekazane przeze mnie zostały dobrowolnie.

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest „Quality Missala” z siedzibą w Warszawie (01-493), ul. Kędzierskiego 3B, NIP 527 025 16 25.
2) Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych prowadzone będzie w celu realizacji usługi doradczej oraz w celach marketingowych, a Pani/Pana dane nie będą przekazywane innym podmiotom.
3) Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania, a zgoda na przetwarzanie danych osobowych udzielona przez Panią/Pana może być w każdym czasie odwołana.
4) Przekazanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne z tym, że ich niepodanie przynajmniej w zakresie imienia, nazwiska i adresu e-mail skutkuje niemożnością zrealizowania usługi doradczej.