Spotkaj się z nami

Misją Perfumerii Quality jest, aby koneserzy ekskluzywnych perfum i kosmetyków pielęgnacyjnych mieli dostęp do najlepszych produktów ze światowej oferty perfumeryjnej. Podróżujemy w poszukiwaniu nowości, śledzimy trendy, zasiadamy w jury targów perfumeryjnych, osobiście sprawdzamy i testujemy wszystkie proponowane przez nas produkty. Zachęcamy do odnalezienia w naszych perfumeriach wymarzonych dla Państwa kosmetyków.

 

 

Indywidualny dobór perfum


Zapraszamy do testowania tysięcy dostępnych w Quality zapachów. Oczekujący na Państwa konsultanci służą poradą i pomocą. Istnieje możliwość umówienia się na osobiste spotkanie ze Stanisławą Missalą, cenioną specjalistką, ekspertką w doborze perfum (napisz: [email protected]).

Indywidualny program pielęgnacyjny - badanie skóry

Posiadamy specjalistyczny sprzęt marki Menard do diagnozowania problemów i potrzeb Twojej skóry w zakresie jej nawilżenia, elastyczności, jędrności i zmian pigmentacyjnych. Dzięki diagnozie określamy wiek skóry. Jeśli jesteś zainteresowana/-y zbadaniem cery i dobraniem najlepszej dla siebie pielęgnacji, wyślij wiadomość na adres: [email protected]. Diagnozę skóry można ponowić po kliku miesiącach, sprawdzając efekt zastosowanej pielęgnacji.

Porady wizażystów

Nasi wizażyści chętnie wykonują makijaż i udzielają porad kosmetycznych. Doradzają najlepszą kolorystykę i uczą, w jaki sposób samodzielnie wykonać codzienny makijaż. Jeśli chciałabyś umówić się na spotkanie z wizażystą i wybrać odpowiednie dla siebie kosmetyki, wyślij wiadomość na adres: [email protected]. Można także odpłatnie skorzystać z makijażu okolicznościowego.

Spotkania z perfumiarzami

Każdego roku odwiedzają nas właściciele marek, perfumiarze i artyści makijażu, aby osobiście zaprezentować Państwu perfumeryjne dzieła. Mieli już okazję odwiedzić nas m.in. Thorsten Biehl, Simon Brooke, Jean-Charles Brosseau, Erwin Creed, Victoria Christian, rodzina Durante, Olivier Durbano, Gerlad Ghislain, Camille Goutal, Kilian Hennessy, Martin Micallef i Geoffrey Nejman, Gian Luca Perris, Eduardo Rodrigues, Marie-Hélene Rogeon, Jan Vos i Elżbieta Wysoczańska. Zapraszamy serdecznie do uczestniczenia w tych niezwykłych spotkaniach. Informacje publikujemy z wyprzedzeniem na www.blog.missala.pl i FB.

Warsztaty zapachowe i pielęgnacyjne

Zapraszamy serdecznie do udziału w organizowanych cyklicznie warsztatach zapachowych i pielęgnacyjnych. Więcej...

Wykłady i szkolenia

Odpowiednio dobrane perfumy są niezwykle ważne dla kształtowania wizerunku i samorealizacji w pracy i życiu osobistym. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą w sztuce doboru i wykorzystania perfum. Wykłady i szkolenia przeprowadzamy na zlecenie firm i instytucji oraz w ramach współpracy z wyspecjalizowanymi podmiotami. Aktualnie nawiązaliśmy współpracę ze Szkołą Męskiego Stylu Agnieszki Świst-Kamińskiej.