Rytuały Quality

RYTUAŁY QUALITY to program zabiegów pielęgnacyjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta i dostępnych wyłącznie w Perfumeriach Quality. Każdy z elementów programu zaspokaja zróżnicowane potrzeby skóry. Program pielęgnacji obejmuje holistyczne podejście do zdrowia i urody, by zapewnić klientom oczekiwane rezultaty w wyjątkowej atmosferze relaksu i komfortu. 


RYTUAŁY QUALITY opracowane zostały na bazie preparatów najlepszych luksusowych marek pielęgnacyjnych dostępnych w Perfumeriach Quality, wspomaganych wyjątkowymi, niezwykle efektywnymi manualnymi technikami masażu.

Masaż obejmuje intensywne modelowanie twarzy, szyi i dekoltu oraz relaksację pleców, głowy i rąk, gwarantując przyjemność oraz poprawę formy, stanu i wyglądu skóry. Oddziałując na układ nerwowy, masaż nie tylko skutecznie relaksuje, ale wspomaga również działanie układów krwionośnego i limfatycznego, poprawiając krążenie, detoksykację, przepływ energii oraz wspierając równowagę funkcjonowania narządów wewnętrznych.RYTUAŁ QUALITY FACE UP spektakularnie wygładza i modeluje skórę

Rytuał pozwala doświadczyć unikalnego masażu japońskiego i aromaterapeutycznego, obejmującego twarz, szyję, dekolt i plecy. W Rytuale Quality Face up doskonałe techniki masażu w połączeniu z działaniem najlepszych na rynku produktów pielęgnacyjnych dają fantastyczny, widoczny efekt podniesienia owalu twarzy, spłycenia linii i zmarszczek, a dodatkowo powodują głębokie odprężenie i zniesienie napięć pleców, karku i barków.

Czas trwania: 60 minut


RYTUAŁ QUALITY BOOSTER zapewnia intensywny efekt regeneracji

Elementem wyróżniającym Rytuał Quality Booster jest indywidualny dobór i aplikacja specjalistycznej maski, która dociera do najgłębszych warstw skóry i zaspokaja aktualne jej potrzeby. Rytuał wykorzystuje techniki masażu japońskiego i aromaterapeutycznego oraz najskuteczniejsze aktywne preparaty pielęgnacyjne. Efektem rytuału jest jędrna, wygładzona, wyrzeźbiona i wspaniale odżywiona skóra, podniesiony owal twarzy, spłycone linie i zmarszczki oraz pozbawienie napięcia pleców, karku i barków.

Czas trwania: 90 minut


RYTUAŁ QAULITY SUPREME poprawia kondycję skóry w drodze głębokiej odbudowy i liftingu

To najbardziej ekskluzywny rytuał, w którego ramach oferujemy indywidualny dobór i aplikację aż dwóch luksusowych masek, dobranych pod kątem aktualnej kondycji skóry oraz jej obecnych i przyszłych potrzeb. Rytuał Quality Supreme bazuje na technikach masażu japońskiego i aromaterapeutycznego, które wzbogaca skutecznością aktywnych preparatów pielęgnacyjnych. Efektem jest odbudowa, ujędrnienie, wygładzenie, wymodelowanie oraz lifting skóry oraz wyraźne spłycenie linii i zmarszczek.

Czas trwania: 120 minut


Zapraszamy do Perfumerii Quality w hotelu Marriott, Al. Jerozolimskie 65/79, tel. 505 139 515