Il Profvmo to powrót do klasyki niszowego perfumiarstwa i tradycyjnego noszenia zapachów.


Zapomnijcie o ciężkich, duszących perfumach, które zostawiają męczący ogon. Zapomnijcie o krótko-trwałych, powtarzalnych zapachach, które noszą teraz wszyscy. Wracają czasy niepowtarzalnych, rozpoznawalnych kompozycji i nowych, niezwykłych olfaktorycznych doznań.

Jak niewidzialny atrament, zapachy włoskiej marki Il Profvmo zostawiają na skórze noszącej je osoby unikatowy ślad. Bogate, złożone kompozycje, zaskakujące połączenia składników i dopracowane akordy - wszystko to sprawia, że perfumy Il Profvmo na każdej skórze układają się wyjątkowo i indywidualnie.

 

 

 

Perfumy które tworzę, tętnią życiem. Pobudzają zapachową komunikację, podkreślają osobowość, stają się przedmiotem pożądania. W swoich kreacjach staram się odzwierciedlać i opisywać olfaktoryczne potrzeby współczesnego świata.
- Silvana Casoli

Każdy z zapachów ma własną historię i swój unikalny składnik. Wszystkie zaś łączy wyjątkowa jakość, która całą swoją magię ukazuje dopiero na skórze. Temperatura skóry, jej pH, puls, wszystko to sprawia, że zapachy rozwijają się na każdym indywidualnie.

 

 

Mniej

IL PROFVMO Ginger