ROCK AND RIOT

Franck Boclet jest projektantem mody i perfum. Jego styl, którego synonimem jest zbuntowany luksus, to oryginalne połączenie tradycji ze stylem charakterystycznym dla muzyki rockowej.

Jako niepokorny, obdarzony gorącym temperamentem, impulsywny człowiek akcji, Franck Boclet jest prawdziwym kameleonem. Zafascynowany szeroko pojętą sztuką współczesną, czerpie inspirację ze wszystkiego, co go otacza: gwiazd rocka złotych lat 80. XX wieku, fragmentów filmów czy komiksów, ale również mglistych wspomnień niegdyś oglądanych obrazów, dotykanych tkanin...

Rock & Riot to najnowsza kolekcja zaprojektowana przez Francka Bocleta. Podobnie jak jego kreacje modowe, Rock & Riot jest idealnym odzwierciedleniem osobowości artysty, który tworząc ją nawiązał do winylowej muzyki rockowej, punkowej oraz popu lat 80. i 90. minionego stulecia.

Boclet odpowiedzialny jest za każdy aspekt projektów wizualnych dotyczących kolekcji Rock & Riot. Eleganckie, imitujące skórę czarne kofrety wyłożone są czarnym aksamitem, na którym spoczywa połyskliwy czarny flakon. Chromowany metal plakietek z flakonów i opakowań oraz głęboka czerń to nawiązanie do winylowych płyt oraz starych, klasycznych, amerykańskich motocykli.

Mniej

FRANCK BOCLET Angie
FRANCK BOCLET Ashes
FRANCK BOCLET Cafe
FRANCK BOCLET Cashmere
FRANCK BOCLET Cocaine
FRANCK BOCLET Heroes
FRANCK BOCLET Patchouli
FRANCK BOCLET Rebel
FRANCK BOCLET Tobacco