Nazwa FRAME wskazuje na korzenie i tożsamość marki, która powstała w celu harmonijnego łączenia wiedzy i doświadczenia firm o ponaddwudziestoletniej historii sukcesów w zakresie technologii i osiągnięć naukowych z nowym, pozytywnym podejściem do kultury starzenia się.

Lata doświadczeń i obserwacji stylu życia, a także badań i współpracy z uniwersytetami oraz prywatnymi laboratoriami przyczyniły się do rozwoju naszej wiedzy oraz unikalnego podejścia do zjawiska starzenia.

Nie traktujemy go w kategoriach problemu, a tym bardziej choroby, której należy się przeciwstawiać i z którą należy walczyć. Wprost przeciwnie, starzenie postrzegamy jako etap życia, w którym zdrowie i piękno wymagają wsparcia i ochrony z pomocą produktów i rytuałów zdolnych harmonijnie połączyć terapie z przyjemnością, wynikającą wprost ze śródziemnomorskiej kultury i stylu życia.

To nowa postawa wobec starzenia, w której osobiste doświadczenia, indywidualizm i niepowtarzalność są ważniejsze niż anonimowa doskonałość. Zakłada ona celebrowanie życia w każdym wieku i spoglądanie w przyszłość z ufnością i spokojem ducha, ponieważ sposób, w jaki człowiek postrzega swój wiek, ma wpływ na styl jego życia.

Nie od dziś wiadomo, że postawa - pozytywna lub przeciwnie, negatywna - wpływa nie tylko na psychikę i zachowanie człowieka, ale oddziałuje także na jego funkcjonowanie na poziomie biologii i fizjologii. Właśnie z tego względu nowoczesne podejście pro-aging może nakłaniać do przyjęcia zdrowszych nawyków, wzmacniania systemów odpornościowych, a tym samym - do przedłużenia życia i poprawy jego jakości.


Produkty FRAME wytwarzamy z certyfikowanych surowców roślinnych, które pochodzą z kontrolowanych upraw i od zaufanych, sprawdzonych dostawców z obszaru basenu Morza Śródziemnego. W ten sposób łączymy efekty wieloletnich doświadczeń i badań naukowych z zaletami naturalnych, organicznych formuł, które pozytywnie działają na skórę, nie szkodząc przy tym środowisku.


FRAME wyróżnia jednak nie tylko jakość surowców i receptur, ale także dbałość o nowoczesny, stylowy wygląd, którą wynosimy z naszego włoskiego dziedzictwa kulturowego. Do projektowania produktów, opakowań i akcesoriów przywiązujemy dużą wagę, która wykracza poza ich wartość użytkową. Dla nas elegancka, a jednocześnie prosta estetyka jest ważną składową budowania wartości dodanej naszej marki.


Wychodzimy z założenia, że jakkolwiek pozytywne podejście do opieki osobistej ma fundamentalne znaczenie dla zdrowia i ogólnego samopoczucia, to nie może być pozbawione przyjemności obcowania z ładnymi, funkcjonalnymi i nowoczesnymi przedmiotami. Dlatego w opakowaniach naszych produktów stosujemy technologię airless, ograniczającą do minimum kontakt preparatów z powietrzem, co zapobiega procesom ich utleniania wewnątrz pojemnika, gwarantując najwyższą jakość i trwałość. Technologia airless wyklucza również możliwość zanieczyszczenia produktów bakteriami oraz pozwala zminimalizować dodatek konserwantów.


Zasady przyświecające FRAME wykorzystaliśmy także projektując akcesoria i aplikatory, dzięki czemu ich użytkowanie jest bezpieczne, skuteczne i przyjemne. Kolekcja FRAME składa się z trzech linii, które pozwalają kompleksowo zadbać o wszystkie potrzeby skóry w każdym wieku: Prevention, Restoring i Maintenance.


FRAME to również odżywki i suplementy wspomagające "od wewnątrz" program pielęgnacyjny skóry, a także wygodne i poręczne akcesoria w formie szklanej butelki służące do zamiany - w ciągu kilku minut - zwykłej wody w wodę wzbogaconą wodorem molekularnym, która ułatwia i przyspiesza m.in. przyswajanie suplementów i nutraceutyków.


Nasz asortyment uzupełniają herbaty ziołowe o działaniu detoksykującym, przeciwstarzeniowym i relaksującym w zestawie ze specjalnym przenośnym zaparzaczem-termosem. Oryginalne, designerskie produkty są w pełni funkcjonalne i zostały zaprojektowane z naciskiem na wygodę korzystania z nich nie tylko w warunkach domowych, ale również np. w podróży.

 

Oferta FRAME dostępna jest na zasadach wyłączności w starannie wybranych lokalizacjach, takich jak luksusowe perfumerie, ekskluzywne butiki kosmetyczne, gabinety spa czy dedykowane salony sprzedaży.


FRAME to także zaawansowana platforma, za której pośrednictwem klienci mogą kupić zarówno produkty z trzech naszych podstawowych linii, jak i zamówić własny program spersonalizowany i uszyty na miarę, dedykowany zarówno dla klientów o określonych problemach zdrowotnych lub skórnych, jak również dla osób po zmianie płci, terapii hormonalnej, itp.

Usługa polega na anonimowym wypełnieniu ankiety internetowej. Po jej zarejestrowaniu w naszym systemie, użytkownik otrzymuje elektroniczny analizator skóry D1, z którego pomocą będziemy rejestrować dalsze informacje i wysyłać je do naszych laboratoriów. Dane analizowane i przetwarzane przez naszych ekspertów pozwalają nam wyprodukować w ciągu kilku dni spersonalizowany zestaw produktów, który wraz ze szczegółowym instrukcjami dotyczącymi ich stosowania wysyłamy do klienta. Klient może pozostać w stałym kontakcie z naszymi specjalistami, którzy będą asystować mu na każdym kroku programu i monitorować jego postępy. W każdej chwili klient ma również możliwość dokupienia stworzonych dla niego indywidualnych preparatów.

Mniej

FRAME Urządzenia