Metamorfoza perfum


W dzisiejszych czasach zmiany są nieodzowną częścią naszego życia. Metamorfoza wyraża dążenie człowieka do łamania istniejących standardów, do postępowania wbrew kanonom zachowań, do życia według własnej, indywidualnej recepty. Nic już nie jest pewne i raz na zawsze zdefiniowane. Zacierają się nawet różnice dotyczące ról obu płci. Żyjemy w społeczeństwie, gdzie pożądanie i sztuka uwodzenia nie są już domeną jednej płci. Każdy ma prawo kreować własny obraz samego siebie, wolny od uprzedzeń czy narzuconych tradycją schematów.

 

Zmieniają się zwyczaje, sposoby używania oraz formuła perfum. Nikt nie pozostaje wierny jednej kompozycji przez całe życie. Zapachy na różne okazje, to także za mało. Teraz mogą one być dopasowane do nastroju osoby lub nawet je tworzyć. Taką właśnie rolę spełniają perfumy Etro: musujące i ciepłe, delikatne i zarazem seksowne. Można je nakładać pojedynczo lub kilka jednocześnie, tworząc tym samym własną unikalną aurę. Za pomocą perfum możemy pozytywnie oddziaływać na nasze samopoczucie. Etro usuwają apatię i zmęczenie, stymulują kreatywność i wyobraźnię, sprzyjają nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich. Tworzą wreszcie ciepłą, świetlistą, subtelnie zmysłową atmosferę.

Wszystkie perfumy Etro przenikają się w sposób niezwykle harmonijny. Należy pamiętać jednak o tym, że każdy z zapachów jest pełnowartościową kompozycją. Naturalne esencje, z których składają się perfumy Etro, zmieniają się na skórze, co dodatkowo podkreśla ich indywidualny charakter.

Oto kilka wskazówek jak można łączyć zapachy Etro: Połączenie Etra i Shaal Nur stymuluje zmysłowość i może być idealnym zapachem na wieczór. Kobieta, która pragnie poczuć się silna i zdecydowana powinna użyć połączenia Sandalo i Shaal Nur. Natomiast Lemon Sorbet wspaniale ożywi każdy z noszonych zapachów. Doda energii i pobudzi do pracy. Możliwych połączeń i kombinacji jest tyle, ilu ludzi zafascynowanych ideą Etro...

Mniej

ETRO Dianthus
ETRO Greene Street
ETRO Heliotrope
ETRO Jacquard
ETRO Lemon Sorbet
ETRO Marquetry
ETRO Messe de Minuit
ETRO Musk
ETRO Paisley
ETRO Vicolo Fiori