"Jestem królową wojny.
Jestem królową burzy.
Wzburzam i uciszam morze.
Jestem promieniami słońca"


Marka Boadicea the Victorious, nazwana została na cześć Boadycei, brytyjskiej królowej celtyckiego ludu Icenów, która w pierwszym wieku naszej ery zbuntowała się przeciw władzy Imperium Rzymskiego.

Jej założycielem jest stylista włosów Michael Boadi, który od blisko dwudziestu lat obraca się w kręgach światowego show biznesu. Współpracuje z wieloma wiodącymi domami mody (Gucci, Missoni, Prada, Dolce & Gabbana, Chanel) i z takimi postaciami jak Kate Moss, Giselle, Jennifer Lopez i Madonna.

Michael, jako pasjonat i samouk nie jest ograniczony konwencjami. Swobodnie tworzy naprawdę oryginalne zapachy, które już zjednały mu wielkie grono fanów. Boadicea the Victorious zainaugurowała swoją działalność w Harrods w Londynie w 2009 roku i wywołała prawdziwą sensację. Luksusowe zapachy zamknięto w grawerowanych flakonach z cyny, które uchodzący za Biblię stylistów magazyn Wallpaper wyróżnił nagrodą "New Design Award". Kolejka oczekujących na zapachy Boadicea the Victorious urosła za sprawą pierwszej damy USA Michelle Obama, która zakupiła 3 flakony.

Zapachy Boadicea the Victorious zainspirowane zostały zagranicznymi podróżami Michaela, ekskluzywnymi sesjami fotograficznymi, drzewami dzwonka rosnącymi obok wiejskiej posiadłości Kate Moss ("Delicate") lub cytrusowymi ogrodami rodziny Missoni ("Invigorating").

Kolekcja Boadicea the Victorious składa się z 17 wód perfumowanych podzielonych na 4 kategorie zapachowe: cytrusową, kwiatową, piżmową i agarową (oud). Składniki są najwyższej jakości, a są nimi przede wszystkim starannie dobrane naturalne esencje. Zapachy są niezwykle eleganckie, oryginalne, seksowne i tak niepowtarzalne, jak sami klienci marki.

Mniej

BOADICEA THE VICTORIOUS Complex
BOADICEA THE VICTORIOUS Complex 2020
BOADICEA THE VICTORIOUS Explorer
BOADICEA THE VICTORIOUS Regal