Bellefontaine - szwajcarska fontanna młodości 

Bellefontaine, szwajcarska fontanna młodości, zapewnia najwyższą doskonałość w luksusowej pielęgnacji. Zainspirowana bogactwem przyrody szwajcarskich Alp, gdzie aktywne wyciągi roślinne i woda lodowcowa pozyskuje się w ich najczystszej formie. Wszystkie produkty zostały w 100% opracowane i wyprodukowane w Szwajcarii i przeszły najostrzejsze testy kliniczne. Bellefontaine korzysta z synergii nauki i natury, aby zachować młodzieńczy wygląd nawet najdelikatniejszej skóry.

Misją Bellefontaine jest tworzenie naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych, odpowiadających na konkretne potrzeby skóry. Najczystsze ekstrakty roślinne ze szwajcarskich Alp stanowią podstawę wszystkich produktów. Unikalne receptury, wytworzone przy użyciu najnowocześniejszych technologii, odwracają proces starzenia się skóry i chronią ją przed dalszymi uszkodzeniami. A rezultat? Cera jest dopieszczona i odżywiona. Komórki skóry są zrewitalizowane i pobudzone. Zmarszczki i pory są mniej widoczne. Hiperpigmentacja i przebarwienia skóry spowodowane słońcem, zanieczyszczeniami środowiska oraz ciążą ulegają rozjaśnieniu. Nawet najbardziej przesuszone i problemowe cery zdrowieją. Szwajcarska fontanna młodości sprawi że Twoja skóra będzie wiecznie kwitnąca.

Bellefontaine wytycza standardy najwyższej skuteczności oraz elegancji w pielęgnacji skóry. Odkrywa najlepiej strzeżone sekrety współczesnego piękna. Markę stworzył  Peter Yip, prawdziwy ekspert w dziedzinie piękna, wcześniej współzałożyciel La Prairie. Daj się uwieść pasji w dążeniu do doskonałości. Twoja skóra już nigdy nie będzie taka sama!

Zapraszamy do Perfumerii Quality Missala, gdzie z kosmetykami Bellefontaine pomożemy Państwu opracować indywidualny program pielęgnacyjny.


Mniej

BELLEFONTAINE Linia Cellstemine
BELLEFONTAINE Linia kawiorowa
BELLEFONTAINE Linia męska
BELLEFONTAINE Linia oczyszczająca
BELLEFONTAINE Linia przeciwstarzeniowa
BELLEFONTAINE Linia rozświetlająca
BELLEFONTAINE Linia słoneczna
BELLEFONTAINE Oczyszczanie twarzy
BELLEFONTAINE Pielęgnacja ciała
BELLEFONTAINE Pielęgnacja okolicy oka
BELLEFONTAINE Pielęgnacja podstawowa
BELLEFONTAINE Produkty specjalistyczne