Perfumy AMOUROUD: innowacja, kreatywność, nowoczesność


Perfumy AMOUROUD powstały z pasji do rzeczy wspaniałych i niezapomnianych. Jako unikalna i awangardowa, interaktywna koncepcja ewolucji zapachowych nut i akordów, oparta na współpracy w tworzeniu perfum profesjonalnych konsultantów zapachów oraz klientów, zwróciła uwagę firmy Perfumer's Workshop.

Perfumer's Workshop jako pierwsza firma już w latach 70. XX wieku wprowadziła do swojej oferty samodzielne komponowanie zapachów przez klientów, torując drogę do powstania nie tylko wielu markowych butików, ale także kilkunastu niszowych marek. Pierwszym projektem firmy było stoisko w Bloomingdale's, w którym klienci mogli sami łączyć olejki i ekstrakty w nowy, osobisty zapach. Tak narodziła się koncepcja własnoręcznego komponowania perfum, a tym samym - samodzielnego wyznaczania trendów. Od 45 lat stoiska Perfumer's Workshop napotkać można w renomowanych domach towarowych, takich jak Harrods, Saks Fifth Avenue czy Nordstrom oraz butikach na terenie Stanów Zjednoczonych i nie tylko. 
 
Perfumy kolekcji AMOUROUD pozostawiają po sobie wspomnienia i historie, zarówno te prawdziwe, jak i wyśnione, przeobrażone w zapachy za pomocą nut kwiatowych, drzewnych, korzennych i ziołowych. Każda kompozycja AMOUROUD jest urzekająca i unikalna, a wszystkie pięknie rozkwitają na skórze. Dzieje się tak nie tylko ze względu na ich bogactwo i trwałość, ale także entuzjazm leżący u podstaw tworzenia idealnej harmonii pomiędzy wszystkimi akordami i składnikami.

Mniej

AMOUROUD Midnight Rose
AMOUROUD Silk Route
AMOUROUD White Woods Collection: Lunar Vetiver