Stéphane Humbert Lucas, perfumiarz-synestetyk, podjął ryzyko nowej formy ekspresji w luksusowym perfumiarstwie. Każda z jego kompozycji składa się z czystych i wyrafinowanych składników, które choć zmieszane nadal są wyraziste i rozpoznawalne. Mając słabość do gry słów i symboliki, Stéphane postanowił wykorzystać je w marce 777.

"Na przestrzeni lat, stopniowo zacząłem odczuwać świat jako jedność, jedną spójną bryłę, jednocześnie pełną indywidualności i wyróżniającą niektórych ludzi: patriarchów, koronowane głowy, wodzów plemienia i wszystkich podążających w imię odwiecznej i niemożliwej do usunięcia wiary. Urzeka mnie ten zapał i władczość dusz."

777 Stéphane Humbert Lucas to kolekcja pięknych kompozycji, utkanych z rzadkich, drogocennych esencji-klejnotów, połączonych z piękną historią. Korki wytłaczane są we wzór plastrów pszczelego wosku, a ich kształt przywodzi na myśl dwa style architektoniczne: otomański i rosyjski. Flakony o kryształowej przejrzystości ozdobione są logo 777 układającym się na kształt korony. Ozdobione są fasetowanymi kamieniami. "777" to osobisty fetysz Stéphane'a. Oznacza "duchowość, ochronę, szczęście". Logo 777 powtarza się zarówno na flakonach, jak i pudełkach-szkatułkach, pokrytych podwójną warstwą skóry.

Mniej

777 Stéphane Humbert Lucas 2022 GENERATION Man
777 Stéphane Humbert Lucas 2022 GENERATION Woman
777 Stéphane Humbert Lucas Black Gemstone
777 Stéphane Humbert Lucas Khôl de Bahreïn
777 Stéphane Humbert Lucas Mortal Skin
777 Stéphane Humbert Lucas Ô Hira
777 Stéphane Humbert Lucas OUD 7 7 7
777 Stéphane Humbert Lucas Oumma
777 Stéphane Humbert Lucas Qom Chilom
777 Stéphane Humbert Lucas Rose de Petra
777 Stéphane Humbert Lucas Soleil de Jeddah
777 Stéphane Humbert Lucas Taklamakan
777 Stéphane Humbert Lucas Une Nuit a Doha
777 Stéphane Humbert Lucas Wish Come True