Perfumy Honoré des Prés są absolutnie drogocenne. Czyste i proste, przywołują majestat ziemi i zmysłowe światło słońca. Ta całkowicie organiczna koncepcja ewoluuje na skórze dostarczając wibrujących wrażeń. Motto Domu Perfumeryjnego brzmi: bogactwo jest proste! Istotnie, marka wyznaje zasadę prostoty i emanuje szczerym entuzjazmem wobec naturalnych esencji.


Honoré des Prés jest nowoczesnym domem perfumeryjnym osadzonym wśród paryskiej zieleni. Został założony, aby skupić wszystkie możliwe talenty i służyć prostej ekologii. Postanowił zmienić świat perfum!

Twórcy marki udali się na początek do Grasse. Zaangażowali do współpracy Robertet, rodzinną firmę, która słynie z zamiłowania do naturalnych składników. Jej pracownicy odbyli liczne podróże w celu poszukiwania najrzadszych i najcenniejszych zapachów. Wszystkie opatrzone są certyfikatem Ecocert.

Perfumy Honoré des Prés nie zawierają żadnych petrochemicznych substancji, składników syntetycznych, barwników, ftalanów, składników pochodzenia zwierzęcego i nie są testowane na zwierzętach. Pozwala to uniknąć negatywnych konsekwencji stosowanych w perfumiarstwie substancji chemicznych.

OLIVIA GIACOBETTI


Marka postanowiła zaprosić do współpracy Olivię Giacobetti, która jako pierwsza stworzyła w 100% organiczną linię perfum. Jest jedną z najbardziej cenionych i kreatywnych perfumiarzy. Ma poczucie piękna i dobry styl. Olivia uprawia własny ogród, gdzie gromadzi najróżniejsze zapachowe wariacje. Irys, drzewo figowe, sykomora i inne botaniczne cuda składają się na wspaniałą wyspę natury, z której artystka czerpie inspirację. Wykorzystuje niespokojną, namiętną i surową część natury. Dąży do uzyskania pierwotnej esencji: drzewa z drzewa, gleby z gleby, soku słońca. Kompozycje Honoré des Prés są jej autorskim i osobistym dziełem.

Olivia Giacobetti jako pierwszy naprawdę znany perfumiarz, podjęła wyzwanie stworzenia całej linii unikalnych i całkowicie naturalnych perfum.

Mniej

HONORÉ DES PRÉS Bonté’s Bloom
HONORÉ DES PRÉS I love les carottes
HONORÉ DES PRÉS Nu Green