"Sztuka polega nie tylko na tworzeniu zapachów, ale również na przywoływaniu wspomnień, dzieleniu się doświadczeniem i przekazywaniu uczuć." - Sara Carner, założycielka marki

Kolekcja CARNER BARCELONA została stworzona przez prawdziwych artystów perfumiarstwa z najwyższej jakości składników. To niepowtarzalne zapachy dla indywidualistów, którzy cenią luksus własnego stylu.

Pasja i miłość do pięknych perfum, nieustanne poszukiwanie autentyczności i jakości oraz niestrudzone dążenie do tworzenia przez łączenie zapachów i doświadczeń zachęciły Sarę Carner do pójścia własną ścieżką i stworzenia projektu CARNER BARCELONA.

 

Pracując z największymi i najbardziej rozpoznawalnymi perfumiarzami, Sara wprowadziła w życie swoje artystyczne i prywatne zainteresowania. Stworzyła delikatne kompozycje zbudowane z drogocennych składników oraz jej osobistych emocji, przemyśleń i marzeń. Do pracy zaangażowała nie tylko doskonałych perfumiarzy, ale także najlepszych dostawców naturalnych składników.

Sara Carner pochodzi z rodziny, która od wielu pokoleń trudni się wytwarzaniem wyrobów ze skóry, dlatego wzbogaciła perfumy CARNER BARCELONA najlepszymi tradycjami i duchem hiszpańskiego rzemiosła.

Wyjątkowe kompozycje zamknęła w prostych, czarno-białych flakonach, odzwierciedlających awangardowy i kosmopolityczny styl Barcelony. Umieszczone na flakonach srebrne logo marki przywodzi na myśl metalowe drzwi w XIX-wiecznej Barcelonie i jest dyskretnym nawiązaniem do historii... Korek z litego drewna reprezentuje drzewny akord - jedną z najbardziej zmysłowych i intrygujących nut, obecną w każdym zapachu CARNER BARCELONA.

Mniej

CARNER BARCELONA Besos
CARNER BARCELONA Black Calamus
CARNER BARCELONA Costarela
CARNER BARCELONA Cuirs
CARNER BARCELONA D600
CARNER BARCELONA El Born
CARNER BARCELONA Latin Lover
CARNER BARCELONA Palo Santo
CARNER BARCELONA Rima XI
CARNER BARCELONA Rose & Dragon
CARNER BARCELONA Sandor 70's
CARNER BARCELONA Sweet William
CARNER BARCELONA Tardes